ČTĚTE DÁL...

 

 

 

V zásadě existují dvě hlavní varianty možnosti výdělku, kterým se chci teď věnovat.Existují i další, ale tyhle jsou asi ty opravdu HLAVNÍ.

1- První možnost je, že po dobu vašeho surfovaní na internetu se vám bude na části obrazovky zobrazovat reklamní banner.  Tam se budou zobrazovat různé reklamy a vy za to dostanete zaplaceno. Výhodou je, že nemusíte nikam klikat, prostě nic. Nevýhoda je, že vám banner zabere asi 1/8 obrazovky, ale to se dá přežít.

Zde mohu doporučit dvě firmy. SPEDIA- Tahle firma vám zaplatí za hodinu surfování s jejím bannerem 0,7$ (asi 22 Kč), což je pěkné číslo. Stačí se jen zaregistrovat a stáhnout se jejich banner. A až nastřádáte asi 20-30$, můžete je očekávat šek ve vaší schránce a utíkat s nim do banky.    Druhá firma tohoto druhu je CASHSURFERS- Vše jede na stejném principu, jen platí  0,3$ za hodinu, ale tato suma se má v blízké budoucnosti zvedat, takže pohoda. Zaregistrovat se můžete ZDE. No a pokud tyhle dvě firmy zkombinujete (musíte mít ale dostatečně velký monitor), dostáváte se na zajímavou cenu za hodinu strávenou na netu.

 

2- Ta druhá možnost už nezávisí na hodinách strávených na internetu, ale spočívá v tom, že daná firma vám bude posílat reklamní emaily. Vy potom musíte kliknout na odkaz v tom mailu, jakmile okno naběhne, je jen na vás, jestli vás daná věc zajímá nebo okno hned zavřete. Za každý takový klik dostanete něco mezi 0,1-1$. Po nastřádání  určitého obnosu (většinou 20$) vám daná firma opět zašle šek.Vždy máte k dispozici přesný výpis vašeho účtu, kde vydíte kolik už jste vydělal a za co přesně. Zde jsem vybral pár firem.

SEND MORE INFO- Firma fungující na výše uvedeném principu. Stačí se zaregistrovat a pak už vám budou denně chodit 2-3 emaily, vše co musíte udělat je jen několik myšokliků a je to. Výplatní částka 20$.

CASH READ- Vše jako v předchozím případě, jen dostanete za registraci bonus 50$. Ale výplatní částka je posunuta na 500$, ale čas nás nikam netlačí, tak co.

INBOX DOLLAR- Opět to samé, jen chodí menší počet emailů. Výplatní částka je 20$ a registraci provedete zde.

MAIL CLICKER- Pořád ten samý princip, záleží jen na vás, kolik chcete aby vám chodilo mailů. Vyplatí částka opět nízká. Registrace je možná zde.

READ CLICK- Poslední z těch dobrých. Pokud máte zájem, tak se zaregistrujte.

 

Tak to by bylo asi vše, co vám mohu říci o přivýdělku na internetu. Pokud vás něco z výše uvedeného zaujalo, tak do to ho jděte. Zrušit registraci můžete vždy.

Pokud máte dotaz na toto téma, napište!